Hakkımızda

Gfs Kimya 2007 yılında Bursa'da kurulmuştur.Kurulduğu günden bu yana endüstriyel tutkal sektöründe faaliyet gösteren Gfs Kimya, sadece ülke genelinde değil uluslararası ticarette de büyükbaşarılar elde etmiştir.
Gfs Kimya endüstriyel tutkal sektöründe dünya devi olan HB Fuller'in Türkiye distribütörüdür.Faaliyet süresi içerisinde sektörün lider firmaları arasındaki yerini alarak hızla ve özveri ile çalışmaya başlayıp,müşteri odaklı çalışma ve kalite politikasını standart hale getirmiştir.
Gfs Kimya tüm çalışanlarının etkin katılımlarıyla müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynaklarını ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanmaktadır.
Toplam kalite yönetimi anlayışıyla hareket ederek, tecrübeli ve geniş kadrosuyla mutlu müşteri ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.
Bursa'da faaliyet gösteren firmamız son yıllarda kalitesi,termin hassasiyeti ile ülkemizde tercih edilir hale gelmiştir.Bu ticari serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bizlere güvendiğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla
Gökhan AVCI

  • Misyonumuz

    Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde tüm dünyadaki tüketicilere, üstün nitelikli Türk markası alternatifleri sunmak. Bu hedefi; üretim gücümüz, gelişen ve kendini yenileyen insan kaynağımız, müşteri odaklı yaklaşımımız ve sürdürülebilirliğe olan inancımız ile global ölçekte güvenilen bir kurum olarak başarırız.

  • Vizyonumuz

    Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerdeki şirket ve markalarımızla dünyanın her köşesinde tanınmak, bilinmek, beğenilmek ve tercih edilmek.