Paketleme

PAKETLEME

Mücadele için zorluklara rağmen kendimize güveniyoruz.Sürdürülebilirlik hedeflerini ele alırken özel olarak, gelişmiş yapıştırıcılar, uzman teknik destek ve derinlemesine endüstri uzmanlığı tarafımızca formüle edilmiştir.OLUKLU KARTON Ambalaj hatları yüksek performanslı ambalaj sıcakta eriyen yapıştırıcı ve sorunsuz bağlanma kanıtlanmış avantajlar getirir. Daha iyi sonuçlar elde etmek ve paketleri tedarik zinciri boyunca muhafaza ederek kapalı tutunuz.
ETİKETLEME GFS Kimya ile çevre dostu ve yüksek verimli etiketleme hatları çalıştırın.Su bazlı ve sıcak eriyen yapıştırıcı üretim hatlarından bazılarıdır.Marka görünümünüz hakkında hak ve destek verin.
ESNEK AMBALAJ Tecrübeli teknik kadrosu ile ortağı yenilikçi teknoloji ve endüstrinin geniş uzmanlığından faydalanıyoruz. Kapsamlı ürün yelpazesi,daha az solvent ve solvent bazlı laminasyon yapıştırıcılar, ekstrüzyon sıcak eriyikler sarma için recloseable kısmı paketleri, laminasyon ve kaplama mumlar yanı sıra kalıp içi etiketleme sıcak eriyikler içerir.
ASEPTİK PAKETLERİ Yüksek performanslı yapıştırıcılar ve özel teknik ekip yapıştırıcı uygulama size yardımcı olur.Aseptik dolum hatlarında üst satır verimliliğinizi arttırır.
ÖZEL UYGULAMALAR Özel yapıştırıcı uygulamaları ana deneyimli teknik ve geliştirme ekibi ile işbirliği yapıyoruz. Yenilikçi teknoloji ve endüstrinin geniş bilgi diğerleri arasında rulo ve delmek,sarma, paletleme ve geçici donatılacak ürünler içerir.
PAKETLEME KOLLARI VE EL DELİĞİ TAKVİYE Uzman bantlar ve takviye ambalajlama çözümleri engelleyen kolları tarafından ürün ve tüketici işleme koruma sağlar ve el yırtarak gelen tutar. Takviyeli kolları, bizim sesame® bant ve Enforcer ™ çözümleri sayesinde, bakımı ya da performansını artırırken karton başına malzeme,işletme maliyetinde azalma sağlar.
AMBALAJ AÇILIŞ SİSTEMLERİ Açılış sistemleri ambalaj genişletilmiş portföy bıçak kullanmadan zahmetsizce açık kutuları özelliği kullanmak için kolaylık sağlar. Bir perakende hazır raf ambalaj çözümü ya da paketin içeriğine erişmek için kolay bir açma sistemi ihtiyacınız olsun, biz açma sistemleri konusunda tam bir ürün yelpazesine sahibiz. aşağıda kolay erişim ve perakende hazır uygulamalar hakkında bilgi edinin.
AMBALAJ GÜÇLENDİRME VE MUHAFAZA Eğer performanstan ödün vermeden kurulu ağırlık ve nihai paket maliyetini düşürebilir böylece tam entegre ambalaj takviye ve çevreleme sistemleri bir kutu, bin ya da tepsinin kritik stres alanları gücünü ekleyin.