Sıcak Eritme Teknolojisi

SICAK ERİTME TEKNOLOJİSİ

Termoplastik hotmelt yapıştırıcılar diğer yapıştırıcılar teknolojilerine kıyasla çok çeşitli avantajlar sunuyoruz. Mükemmel yapışma, hızlı kurulum ve kullanım kolaylığı sadece bir kaçıdır. Bizim sıcakta eriyen yapıştırıcılar, polimer teknolojileri geniş bir yelpazede hizmet ve üretim ve son kullanım ürünleri geniş bir uygulama yelpazesine kritik kolaylaştırıcı unsurlar.

Ambalaj, dönüştürme, montaj, ciltçilik, dokunmamış, ayakkabı ve birçok diğer pazarlarda, sıcakta eriyen yapıştırıcılar ve yapıştırıcılar kritik bir avantaj sunuyoruz: hızlı işlem. Su bazlı veya çözücü bazlı yapışkanlar farklı olarak, sıcakta eriyen yapıştırıcılar kurutma gerekmez. Onların katılaşma noktasına soğumasını olarak sıcak eriyikler, uygulamadan hemen sonra yapıştırma başlar. Bu hızlı katılaşma hızlı bağ oluşumunu gerektiren yüksek otomasyonlu üretim hatlarında kullanım için idealdir.

Bizim derin teknik bilgi, Küresel Ar-Ge laboratuvar yetenekleri ve gelişmiş malzemeler, yenilikçi sürücü endüstriyel yapıştırıcı , performanstan ödün vermeden üretim problemlerine çözüm. Bizim Smartgrip ™ ve Advantra ™ yapıştırıcılar yapıştırıcı sanayi ve ambalaj pazarı ileri itmeli. Bu yenilikler paketleyicilere verimliliğini ilerletmek için tasarlanmış patentli sıcak eriyik teknolojisini kullanır. Hydrolock ™ termoplastik süper emici ve Hydralert ™ ıslaklık gösteren yapıştırıcılar işlevsellik ve değerini artırmak için performans hedeflenen sağlamak benzersiz, patentli gelişmelerdir. Bunlar sizin ürünlerini ayırt yardımcı olmak için ileriye dönük sıcak eriyik yapışkan yeniliklere bizim odak göstermek sadece birkaç örnektir.