Sanatsal Yapıştırıcılar

SANATSAL YAPIŞTIRICILAR

Ürününüzü geliştirmek ve kalitesini arttırmak,verimliliğinin artırılması ve maliyetini altmaya odaklanmak bizim işimiz.Özel devrilme ve gövde uygulamalarına sert kapak kitap, ciltsiz, dergi, telefon dizinleri ve kataloglar yapıştırma,omurga bağlayıcı operasyonun her türü için yapıştırıcılar ve primerler belirlemekteyiz.BASKI LAMİNASYON YAPIŞTIRICILAR Yüksek kaliteli ambalaj ve dayanıklılık, ve müşterilerinizi memnun edecek taze,canlı bir görünüm için: top-of-the-line baskı laminatımız ürününüze iyi bir görünüm verir.İyi bir ilk izlenim yapmak için şansı kaçırmayın.
YUMUŞAK KAP KİTAP YAPIŞTIRICILARI Verimlilik ve kalite yeni Lunatack dahil olmak üzere yüksek performanslı bağlayıcı yapıştırıcılar geniş yelpazemiz yeni bir sayfa açmak plaj ve tatil koşullarında sağlam tutan karton HL 3426 kitap ciltleme yapıştırıcı.
SERT KAPAK KİTAP YAPIŞTIRICILARI Eğer uygulama için en iyi kitap ciltleme yapışkan seçmelerine yardımcı olmak özel grafik sanatlar yapıştırıcı ekibimize güvenin. Geniş ve çok yönlü ürün yelpazemiz mükemmel bağlayıcı, yan yapıştırma, sonu papering ve gövde-in dağılımlar, sıcak yapıştırıcılar ve PUR sıcakta eriyen yapıştırıcı teknoloji ve uzmanlık ürünleri içerir.
ISISAL CİLTLEME VE DOLDURMA YAPIŞTIRICILAR Derinlemesine, yenilikçi kitap ciltleme yapıştırıcı ile sorunsuz uygulamanız ve ekipman için sadece doğru çözümü bulmanıza yardımcı teknik bilgi, geniş bir seçim ve özel grafik sanatları yapışkan ekibi çalıştıran termal bağlama ve dolgu uygulamaları için çözüm üretiyoruz.