Kişisel Hijyen ve Nonwoven

KİŞİSEL HİJYEN VE NONWOVEN

Patentli,daha iyi çocuk bezi, kadın bakım ürünleri, tıbbi yastıkları, banyo doku ya da havlu geliştirmek tıbbi yapışkan ve kişisel hijyen teknolojileri.BEBEK BEZİ YAPIŞTIRICILARI Yenilikçi formülasyonları ile bebek bezi üretiminde performans verimliligi sağladık.Özel, pazar Odaklı satış teknik destek ekibi Piyasaya odaklanmak için üretimini artırmaya devam etti.
KADINSI BAKIM YAPIŞTIRICILAR Yenilikçi yapışkan teknolojileri emici çözümlerde yükselen beklentileri ile müşterilerin özel taleplerini karşıladık. Sizinle yakın işbirliği ile diğer sorunları ele almak üzere yenilik bilgimizi uygulanır hale getirdik.
NONWEOVEN VE TIBBİ LAMİNASYON YAPIŞTIRICILAR Siz kendiniz için önemli şeylere odaklanın.Engellenmeyen sektör lideri, dokunulmamış Tıbbi Pedler için kanıtlanmış yapışkanlar temiz işleme ve kalınlık ağırlıkları optimize edilmiştir..
YETİŞKİNLER İÇİN İNTONKİNANS YAPIŞTIRICILAR Yenilikçi, yüksek performanslı yapıştırıcılar ile ürün performansı ve üretim verimliliğini artırmak. Bizim özel formülasyonlar fiyat istikrarının korurken, ürün karması kalitesi, çeşitliliği, konfor ve genişlikte artan anahtar vardır.
ÖZEL UYGULAMALAR İÇİN YAPIŞTIRICILAR Siz,kendiniz için en önemli şeylere odaklanın iş ve bize ihtiyacı için dokunmamış hijyen yapıştırıcılara güvenin.Sıvı yönetimi, ıslaklık göstergesi ve sekme ve kulak ekinde sektörün önde gelen, kanıtlanmış yapışkan teknolojileri yapmaya hazır GFS Kimya nasıl keşfedin.Bugün size uyarlanmış yapıştırıcılar içim çözümler sağlayabilir.