Kağıt Dönüştürme

KAĞIT DÖNÜŞTÜRME

Ürününüzü geliştirmek ve kalitesini arttırmak,verimliliğinin artırılması ve maliyetini altmaya odaklanmak bizim işimiz.Özel devrilme ve gövde uygulamalarına sert kapak kitap, ciltsiz, dergi, telefon dizinleri ve kataloglar yapıştırma,omurga bağlayıcı operasyonun her türü için yapıştırıcılar ve primerler belirlemekteyiz.BANYO MENDİLİ,KAĞIT HAVLU YAPIŞTIRICILAR Corewinding, transferi, laminasyon ve kuyruk kravat uygulamaları için tek kullanımlık hijyenik yapıştırıcılar bizim tam satırı ile banyo doku ve kağıt havlu ürünlerine yönelik artan hat hızları ve daha yüksek verimlilik elde edin.Bugün temsilcilerimizden biri ile temasa geçerek, GFS Kimya yapıştırıcı teknolojileri ve emilim çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
AMBALAJ AÇILIŞ SİSTEMLERİ Açılış sistemleri ambalaj genişletilmiş portföy bıçak kullanmadan zahmetsizce açık kutuları özelliği kullanmak için kolaylık sağlar. Bir perakende hazır raf ambalaj çözümü ya da paketin içeriğine erişmek için kolay bir açma sistemi ihtiyacınız varsa, açma sistemleri tam bir ürün yelpazesine sahibiz.
PAKETLEME KOLLARI VE EL DELİĞİ TAKVİYE Uzman bantlar ve takviye ambalajlama çözümleri engelleyen kolları tarafından ürün ve tüketici işleme koruma sağlar ve el tutar. Takviyeli kolları, Sesame® bant ve Enforcer™ çözümleri sayesinde, bakımı ya da performansını artırırken karton başına malzeme ve işletme maliyetini ambalaj azalmasını sağlar.
ÖZEL PAKETLEME YAPIŞTIRICILAR Ürününüzü geliştirmek için sizinle işbirliği yaparak özel formülasyonlar ve özel ambalaj yapıştırıcıları ile yeni ve beklenmedik sorunları çözüyoruz. Amacımız yenilik ve mükemmelleştirmek,yapıştırıcılar odak ile özel, benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak,problem çözme,endüstriyel yapıştırıcılar geliştirmek.
AMBALAJ GÜÇLENDİRME VE MUHAFAZA Performanstan ödün vermeden kurulu ağırlık ve nihai paket maliyetini düşürebilir böylece tam entegre ambalaj takviye ve çevreleme sistemleri bir kutu, bin ya da tepsinin kritik stres alanları gücünü ekleyebilirsiniz.
BANT VE YAPIŞTIRMA ETİKET Önceden kaplamalı bant ve etiket ihtiyaçları için basınca duyarlı yapıştırıcılar kapsamlı bir çizgi sunmak için pazar odaklı ekibimize güvenin. UV ve sıkılabilir formülasyonlara emülsiyonlar ve sıcakta eriyen yapıştırıcılar, ihtiyaçlarınızı anlamak,pilot kaplama tesisi ürünleri doğrulamak ve değeri sunmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.
ZARF DİŞETLERİ Daha yüksek hızlarda çalıştırmak ve müşterilerimize kanıtlanmış zarf sakız formülasyonları ile beklediği yüksek kaliteyi sağlıyoruz. Esnek, çevre gelişmiş dişetleri ekipman türleri ve çeşitli substratlar üzerinde gerçekleştiriyoruz.