Genel Yapıştırıcılar ve Laminatlar

GENEL YAPIŞTIRICILAR VE LAMİNATLAR

Eğer sizin genel kurul yapıştırıcı ihtiyaçlarını gelişen cevaplarını ve çözümlerini istediğinizde, biz yenilik, performans ve bilgi için yerel ortak olarak dünya çapında konumlandırıyoruz.TEKSTİL YAPIŞTIRICILARI Gelişmekte olan yıllık tecrübesi var kumaş / tekstil tutkal ve yapıştırıcılar dünya tekstil sektöründe günümüzün çeşitli standartlar ve taleplerini karşılıyoruz. Çok fonksiyonlu ve teknik kumaşlar için terzilik mükemmel yapıştırma ve laminasyon çözümleri sunmak için tekstilde tam süreci izler.
SIVI AYIRMA FİLTRE YAPIŞTIRICILAR Bizimle ortak yeni ya da geliştirilmiş yapıştırıcı teknolojileri ve patentli yeniliklerle döngüsü süreleri kafa kafaya otomasyon, üretim optimizasyonu ve azaltma zorluklarının üstesinden geliyoruz.
AYAKKABI YAPIŞTIRICILAR 60 yılı aşkın bir süredir ayakkabı yapıştırıcı dinamik küresel markamıza katılın. Ayakkabı yapıştırıcımız kalite, performans ve dayanıklılık mükemmel bir kombinasyon sağlar.
MOTOR,YAĞ VE HAVA FİLTRELERİ Hava ve yağ filtresi pazarında birden teknolojiler için yenilikçi filtrasyon yapıştırıcıları formüle deneyimi için bizden yararlanın.