Ağaç İşleri

AĞAÇ İŞLERİ

Müşterilerimizi dinlemek ve uyarlanmış ahşap yapıştırıcısı geliştirmek yeni sorunları çözme formüllerimiz; Sürekli yenilik sayesinde, bu problemi çözmek adına ahşap yapıştırıcılar ile özel, eşsiz müşteri ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Üretici ahşap yapıştırıcıları ürünleri;mobilya yapıştırıcılar , dolap ve tezgah yapıştırıcıları , döşeme yapıştırıcıları , pencere yapıştırıcıları , kapı yapıştırıcılar ve ofis mobilyası yapıştırıcılarıdır .MOBİLYA TUTKAL VE YAPIŞTIRICILARI Yüksek kalite, düşük maliyet, sürdürülebilir seçenekler, daha çeşitli ve akıllı ile egzotik ağaçlar için artan tüketici talebini karşılamak mobilya tutkal ve yapıştırıcı teknolojileri..Sizlere ortak ihtiyaçlarınız için anlayıp doğru çözümler üretiyoruz.
KONTRPLAK YAPIŞTIRICI KAPLI ÇÖZÜMLER Kazanç ahşap kurtarma ve uzman bantlar ve dizeleri bir paketi ile besteci indirgenmiş birim maliyetleri, patentli yapıştırıcı uygulama ekipmanları, süreç iyileştirme araçları ve uzman hizmetimiz geliştirildi.
KABİNE VE TEZGAH YAPIŞTIRICILAR Üretim verimliliğini ve verim hedeflerini geliştirmek sizin reaktif sıcak yalın üretim operasyonlarınızı destekler. Biz yenilikçi poliamidlerle ve poliüretan yapıştırıcılar ile yüksek performansı hesaplayıp ve sizlere toplam değeri sunuyoruz.
DÖŞEME YAPIŞTIRICILARI Kanıtlanmış sıcak poliüretan yapıştırıcılar, basınca duyarlı formülasyonları ve su bazlı yapıştırıcılar ile farklı döşeme ihtiyaçlarına hitap ediyor. Eğer mühendislik ahşap zeminler, fonksiyonel Underlayments veya bugünün modern ofisler için esnek, yüksek performanslı parke üretiminde olsun, biz ürün ve üretimini artırmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.
PENCERE YAPIŞTIRICILARI GFS Kimya için önemli cam macunu ve pencere yapıştırıcı zorlukları. Biz sürekli yüksek performans, pencere üretimi için sektörün önde gelen yapışkan teslim yeniliklerine odaklanıyoruz.
KAPI YAPIŞTIRICILARI Konut ve ticari kapılar için yüksek performanslı endüstriyel yapıştırıcılar geniş ürün yelpazemiz ile yeni üretim alternatiflerini keşfedin. % 100 katı,sıvı,nem,kür poliüretan sıcak poliüretan yapıştırıcılar için polivinil asetatlardan itibaren, iç, dış, çelik ve garaj kapıları için yapışkan teknolojileri geliştiriyoruz.
OFİS MOBİLYALARI YAPIŞTIRICILARI Yüksek kalite, düşük maliyet, sürdürülebilir seçenekler, daha çeşitli ve çok yönlü ürün hattı akıllı yapışkan teknolojileri ile egzotik ağaçlar için artan tüketici talebini karşılıyoruz..Sizlere ortak ihtiyaçlarınızı anlayıp doğru çözümler öneriyoruz..